fbpx

UA-Подорожі — це звіти, рекомендації, корисна інформація для тих, хто любить подорожувати Україною. Це можливість для кожного поділитися своїм досвідом, знаннями і любов’ю до туристичної України.

У січні 2005 року року на платформі Livejournal була створена спільнота ua_travels, яка за 10 років стала найпопулярнішим українським травел-коммюніті, зібрала 5600 підписантів і більш 9000 постів. Прийшов час рухатися далі, ініціативна група модераторів і авторів спільноти в 2016 році прийняла рішення на волонтерських засадах відкрити самостійний майданчик, де буде зберігатися і поповнюватися архів постів з ЖЖ, публікуватися регулярні огляди українських туристичних новин, вестися календар фестивалів та авторських турів.

Приєднуйся, розкажи іншим мандрівникам про свої відкриття і плани!

 

01

Наталя Михальченко, історик-релігіознавець, фотограф, блогер
Блог ЖЖ, Фейсбук сторінка, Instagram

Література, історія та мандри є мріями дитинства, спеціальністю та стилєм життя. Кілька років тому пішла у вільнє плавання, щасливо з’єднав хобі та роботу. Мандрую, фотографую та пишу.

02

Татьяна Кабакова, фотограф, веб-дизайнер, человек и пароход 🙂
Фейсбук сторінка, Instagram

Подорожі і мандрівки – це мої хоббі, наркотики та трошки робота. Адміністратор сайту та оглядач турістичних інтернетів. Постійний ведучий рубрики “Дайджест новин”.

Залишити відповідь