У четвер, 25 березня, дніпряни дізналися про маскарони міста завдяки нам та газеті “Наше місто”. Хто не пам’ятає: на початку березня відбулось фотополювання на маскарони, потім тематична клубна зустріч, а ще нами надрукована серія листівок з декором дніпровського будинку Штейна, що на вул. Гончара, 4. Ну що ж, просвітницька робота триває, а ми готуємось до нових подорожей та фотопрогулянок!
Газета “Наше місто” про фотополювання з UA-TRAVELS
![](https://ua-travels.in.ua/wp-content/uploads/2017/03/DSC_5821_1.jpg)