Найочікуваніші фестивальні проекти у 2019 році для UA-Travels

Наближається горячий сезон подорожей, а ми не лише прагнемо відкривати нові цікаві місця на мапі України, але й с задоволенням повертаємось до улюблених та давно відомих, особливо, коли там відбувається щось цікаве. З величезного фестивального календаря 2019 року  ми обрали кілька подій, які очікуємо особливо. Не усі точні дати наразі вже відомі, але підписатися на сторінку та час от часу читати на новини, потім збирати друзів та купувати квітки – чи це не захоплююча частина майбутніх мандрівок?

Startup Гогольfest. Маріуполь, 26 квітня – 1 травня

У минулому році фестиваль сучасного мистецтва Гогольфест вперше пройшов у Маріуполі і тепер вже можна казати про продовження традиції. 26 квітня – відкриття Головної музичної сцени у Міському саду, 27 квітня – зрежисована Владом Троїцьким опера у будинку Азовського судоремонтного заводу, далі – крізь!

Максим Демський, директор ГОГОЛЬFESТ: “Цього року в кожній програмі ми плануємо залучити до 50% міжнародного контенту. Серед наших партнерів – 8 країн світу”

Наші матеріали про Маріуполь, потяг та Гогольфести тут і тут.

89. Славутич, травень

Міжнародний фестиваль кіно та урбаністики у Славутичі поблизу Чорнобиля проводився з 2014 року. Серед інших проектів «86» — освітня майстерня MyStreetFilmsUkraine, серія міні-фестивалів «86: Післямова», мистецький проект Катержіни Шеди Made in Slavutych, дитяча кіномайстерня «Славутичу, я люблю тебе!», кінодистрибуція 86PROKAT та багато інших.

Зазвичай фестиваль відбувається у травні, тож дуже чекаємо на анонс! Поки що маємо лише ось цю інформацію від кураторів.

Ми писали про Славутич і рекомендуємо відвідати його кожному, хоча зробити це під час фестивалю, звичайно, ще цікавіше.

Фото з офіційного сайту фестивалю 

Construction Festival. Дніпро, 7-9 червня

Кілька днів на початку літа, атмосферні локації Дніпра та численні гості з України та Європи. Нові медіа та технології, спільний творчий простір, урбаністика, музика та театр – чекаємо, якою буде Конструкція цього року.  Команда Kultura Medialna зараз задіяна у створенні сучасного мультіфункціонального культурного комплексу у Дніпрі, є можливість приєднатися! 

 Фото з фейсбук-сторінки проекту
Простір літер. Луцьк, липень

Міжнародний фестиваль каліграфії, шрифту та книги у Луцькому замку – унікальна подія в Україні. Якщо ви безпосередньо не займаєтесь дизайном чи літтерінгом професійні семінари залишаться фахівцям, але уся інша програма – для широкого кола усіх, хто захоплюється книжками, малюванням та любить поринути у творчу атмосферу.

А ще – це привод відвідати далекий захід України, особливо, якщо ви не зі Львова чи Києва – це справді далеко, зовсім не зручно за логістикою і… воно того варте.

Дні європейської спадщини. Львів, вересень

Наш найулюбленіший фестиваль у Львові за традицією усієї Європи відбудеться у вересні. У 2018 році це було 75 різнопланових подій за три дні!  Вже відома тема наступних ДЄС: вона визначається у Європі і є сквозною для усіх країн-учасниць. У 2019 році це Мистецтво та розваги. Безумовно, ми плануємо брати участь!

 

Арсенал Ідей. Київ, вересень

Багато хто любить на відвідує простір Мистецького Арсеналу у Києві і через виставки, і під час Книжкового Арсеналу. Наш фаворит – фестиваль освітніх проектів. Позашкільна освіта, громадські ініціативи, спрямовані на освіту культурні проекти, інтерактивність – все це Арсенал Ідей. ЦА – діти та педагоги новой формації. Минулого року відбувався у вересні, чекаємо дат нового фестивалю і дуууже сподіваємось, що вони не перетнуться з датами ДЄС чи львівським Форумом Видавців.

  Фото з фейсбук-сторінки проекту

Залишити відповідь