fbpx

#ДЄСЛьвів. Враження від фестиваля 2018

Цьогорічні Дні Європейської спадщини у Львові були такі насичені подіями, що UA-Travels вистачило лише на відвідування 10 заходів (з 75!) за три дні, коротких фоторепортажів та скетчів у інстаграмі та короткого блогу після закінчення.

Тема цього року – “Від ремесел до професій: спадок тих, хто творить Львів”

Що ми встигли? Відвідати Музей міста та виставку про спадок людей, що творили Львів протягом століть. Дізналися про роботу суфлерів у оперному театрі. Побачили, як працюють реставратори у музеї історії релігій. Бачили, як працює професійний настройщик фортепіано у музеї Соломії Крушельницької і слухали, як будуються органи на лекції-концерті у Органному залі. Каталися на старовинному трамвайчику та у найновішому трамвай по різних районах міста. Гуляли таємними двориками та середмістям. І, звичайно, малювали все, що надихало. Тобто – дуже багато.

Від UA-Travels Наталя Михальченко провела арт-прогулянку, замальовки на “львівському Монмартрі”. Суботній рано, дощ, 2 години та люди, які захоплюються творчістю та надихають цим інших!

Фото (с) Kamila Pelekhata  

Про #ДЄСЛьвів завжди залишаються теплі враження. Цього року вони такі:

Підглянула тег #цідні   Для мене цього разу це були трамваї, фортепіано та орган, реставраційна майстерня в музеї, рідкісні професії минулого та люди, що створюють Львів сьогодні

Буває, мене запитують, як і для чого працювати безкоштовно та витрачати власний час на розваги інших незнайомих людей. Відповідь проста: ми інвестуємо у то місто і те оточення, якого прагнемо для себе завжди. Три дні Львів був саме таким, яким хочеться бачити його кожного дня: містом натхненних працьовитих людей, з повагою до минулого відкритим для нового.

Дякую, #ДЄСЛьвів , зустрінемось за рік!

Залишити відповідь