fbpx

Дні Європейської спадщини у Львові та подія від UA-Travels

Новини про наш улюблений та найочікуваніший фестиваль вже третій рік – Дні Європейської спадщини у Львові! Повна програма Дні європейської спадщини у Львові 2018 вже доступна для перегляду, а реєстрацію буде відкрито 30 серпня 15:00.

Тема цього року – “Від ремесел до професій: спадок тих, хто творить Львів”

ЩО ПЛАНУЄТЬСЯ?

3 дні, 75 заходів, серед яких:
– екскурсії
– квести
– поїздка на трамваї історичному та сучасному
– зустрічі із нащадками відомих львів’ян – Новаківською, Крип’якевич, Франко, Калініченко
– велокруїз в обсерваторію
– майстер-клас на органі
– зустрічі із суфлером, двірниками, шахістами, реставраторами, військовими, авіаремонтниками, пожежниками та іншими
– екскурсії та майстер-класи для молодших поціновувачів культурної спадщини 

А ЩО ВІД UA-TRAVELS? 

На той рік UA-TRAVELS. Цікаві мандрівки Україною проводили міський пішохідний квест “Львів між рядків”. Тепер Наталя Михальченко запрошує на арт-прогулянку, замальовки на “львівському Монмартрі”. Ви знаєте, як ми любимо таємні парадки, цікаві деталі, маленькі музеї, фотографію та швидкі замальовки під час подорожей? Все це 8 вересня, у суботу, протягом 2 годин з 10 до 12!

Затишний квартал біля Святоюрської гори вже 200 років як магніт приваблює митців, архітекторів, художників. Тут мешкали люди що творили у Львові і створювали Львів, який ми любимо: Шептицький та Захаревич, Левицький та Новаківський, Розен та Матейко, Кульчицька та Антоновичі… Пройдемо вулицями, що зберегли сліди митців та спробуємо зробити кілька швидких замальовок, дізнаємось, як створювати арт-мапу прогулянки, щоб краще запам’ятати враження під час подорожей. Рекомендовано мати блокнот та зручні матеріали для малювання: карандаши, маркери, акварель тощо.   

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Усі заходи в рамках Днів європейської спадщини є безкоштовними і базуються на ініціативі людей, яким не байдужа історія їхнього міста. Кількість місць на більшість заходів – обмежена. Реєстрація триватиме з 30 серпня з 15:00 до 6 вересня 15:00 на сайті www.lviv.travel, а також за телефоном +38 067 37 33 652 з 10:00 до 18:00.

Залишити відповідь