fbpx

Маршрут Наталі Михальченко “Подорож слідами менонітських колоній Придніпров’я” у UnexploredCity

Це вже третій, але далеко не останній маршрут UA-Travels, що став більш мобільним та зручним для використання завдяки співпраці з UnexploredCity. Цього разу це не міська прогулянка, а автомандрівка  «Cлідами менонітських колоній Придніпров’я» від Наталі Михальченко

Ось тут авторський матеріал у нас на сайті: UA-Travels: подорож слідами менонітських колоній Придніпров’я, там же більше фото та цікавих подробиць.

Попередні два маршрути: “Страшний Львів” та “Столичні пам’ятки Київської Русі”

Хто такі меноніти та звідки приїхали? Де вони жили? Які їхні пам’ятки збереглись в Україні? Ви дізнаєтесь більше про ці громади, що змушені були поневірятись, зокрема про їхню історію, звичаї та місця компактного поселення на території сучасної України. До наших часів залишилась невелика кількість нащадків менонітів і багато архітектурних та культурних пам’яток, які ви і зможете дослідити під час подорожі.

Автомаршрут – за посиланням 👇
http://bit.ly/2oc8yWT

 

UnexploredCity запрошує на автопрогулянку із віртуальними гідами Telegram та Facebook Messenger, а також за допомогою мобільного додатку для Android. І не забувайте, що будь-який маршрут на платформі можна також роздрукувати або експортувати в Google Maps (Maps.Me)! Долучайтесь!

Залишити відповідь