fbpx

Львівський маршрут від UA-Travels та wayme “Легенди середмістя”

Зустрічаймо вже третій за рік спільний проект UA-Travels та wayme! У минулому травні ми анонсували перший мобільний маршрут прогулянки “Изнанка Днепра”, потім на початку цієї весни wayme взяли участь у проекті Travel Box Dnipro і ось ще один роут. Цього разу – наш коханий Львів!

За ідею для натхнення було взято маршрут UA-Travels про незвичайні пам’ятники у центрі Львова, але роут, звичайно, набагато ширше та яскравіше стислого опису кількох пам’яток.

Хто вперше приїхав до Львова, більшість часу проводить у львівському середмісті, оглядає гарні старовинні будинки, пам’ятники та кав’ярні, так? За вихідні ви вже стільки разів оминете площу Ринок, роздивитеся сувенірні крамнички та скуштуєте стільки смаколиків із кавою чи пивом, що будете вважати, що бачили в тому старомісті, напевно, усе! wayme-маршрут має на меті звернути увагу на дещо цікаве й нове навіть львів’янам! А якщо ваша подорож до міста Лева ще попереду, то цей маршрут стане чудовим тематичним знайомством із містом.

Гуляючи львівським середмістям завжди знаходиш нове. Щось здається таким знайомим, аж раптом – що це за відчуття? Начебто все просто: маленька вуличка старого центру, але робиш крок у бік і (овва!) – дивосвіт якийсь. Самі секрети та чудернацькі дійства.

В цій прогулянці ми побачимо: пам’ятник «коню»; простір ідей; автомобіль на даху будинку; вулицю багатьох імен; лева, у якого в гриві кавові зерна; відомого на весь світ художника; небесну драбину; прабабцю жарівки; велетня, що ніс Христа; кентавра; фею; левів львівського кохання; бравого вояка; пивний пуп; та місце де «цілуйтеся, бо ви того варті»! І це ми тільки побачимо, а що почуємо… ви навіть не уявляєте. Дещо з цього Львів готовий розкрити. Давні та сучасні легенди, неймовірні історії та безліч цікавих знайомств – все це у нашій прогулянці.

Тож – вирушаймо!

Ось так буде виглядати маршрут нашої wayme-прогулянки львівським середмістям:

Щоб скористатися роутом, вам потрібно:

  • завантажити на смартфон додаток wayme AppStore чи GooglePlay
  • відшукати у розділі “Львів” та завантажити у додаток наш роут “Легенди Середмістя”
  • отримати “особистого гіда у кішені” 24/7 та гуляти у зручний час, у зручному для вас темпі!

Залишити відповідь