fbpx

Travel Box Dnipro. Поштівка із Дніпра 100 років тому та сьогодні

Яка мандрівка без сувеніра?! Добре мати великий вибір у кожній туристичній крамниці або щось колекціонувати, але є універсальні речі, що допоможуть зберегти приємні емоції: фото, магніти або листівки з зображенням міста. А як давно ви знаходили у поштовій скрині щось крім рахунків та рекламних проспектів? Travel Box Dnipro це виправить, а ми зараз розповімо, як саме.

 

Вам лист!

 

Моя власна колекція поштівок про Дніпро почалась з оцих карток. Їх надсилав у Крим до моєї пра-бабусі молодий хлопець на ім”я Отто, що мандрував країною 100 років тому! Він не став моїм пра-дідусем, але зберіг по собі приємні спогади у адресатки та  і я дуже вдячна йому за зі смаком обрані поштівки. Покажу кілька. А ви впізнаєте Катеринослав-Дніпро, що змінився з 1910 року?

Наразі, можливо пан Отто, гуляючи Катеринославом, бачив цей будинок біля Горного університету та маскарони, що прикрашають його по цей час. Такий дивний зв”язок часів, як ви вважаєте?

 

Укрпошта та мандри країною

Всесвітній рух Postcrossing об’єднує дуже різних людей і звичайно не оминуло нас. Так ось, марки з України є одні з найрізноманітніших та найкрасивіших у світі! Дивіться, наприклад, як виглядає марка, поштова картка та та ювілейний конверт, присвячені місту.

А ще поштовий блок “Краса та велич України”, що було започатковано у 2013 році. У кожному випуску чітко прослідковується, що кожен регіон нашої країни унікальний по-своєму та славиться власними визначними архітектурними пам’ятками, археологічними знахідками, панорамами міст, природою, традиціями, відомими на весь світ підприємствами тощо.

Додамо ще приклад – про маловідому Луганську область. Ми захоплюємося місією популяризації країни через філателію, тому, звичайно, марки чи конверти (чи то і інше) у кожній Travel Box Dnipro мають відношення до Дніпра чи регіону.

 

І що ж у Travel Box Dnipro?

Ми довго вагалися, які поштівки обрати для туристичної коробочки: сіті-в”ю з Укрпошти чи може наші власні від UA-Travels, чи може намалювати та надрукувати якісь спеціальні під проект. Але коли побачили малюнки Насті Святелик, зрозуміли – це воно! 10 різних будівель та видів Дніпра – яка дістанеться саме вам? Сучасні, яскраві, ці картинки на гарному папері чекають своїх нових друзів. Наша мрія, щоб за 100 років якась дівчинка чи хлопчик знайшов у сімейному альбомі бодай одну з цих поштівок та закохався у місто так, як ми зараз 😉

 

 

 

Залишити відповідь