Ініціатива “Потяг на Маріуполь”

Як ви могли помітити, ми дуже любимо схід країни. Довгий час Донецька, Луганська, частини Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей вважалися “диким полем” для туристів, бо нема там чого робити. Все це закріплювалося неможливістю нормально доїхати до тих місць (як і виїхати). Ми вважаємо, що й ізоляція регіону у тому числі вплинула на розвиток подій у 2013-2014 роках. Тому ми дуже хочемо уникнути цієї помилки зараз.

Нині Маріуполь – форпост української незалежності на сході, місто у моря з чудовою купецькою архітектурою, шикарний об’єкт промислового туризму – фактично перетворений на острів. Автошляхи дуже сильно руйнуються, бо не розраховані на такі транспортні потоки. Аеропорт маленький і не пристосований до нормальних пасажирських перевезень. 3-4 повільних потяги, які йдуть по 18-20 годин. Старі вагони без розеток, кондиціонерів, з жахливими туалетами. У Маріуполь їдуть тільки ті, кому дуже треба, а ми хочемо, щоб їхали всі, хто захотів.

Ініціатива Потяг на Маріуполь – це наші таємні мрії. Зрозуміло, що швидкісний інтерсіті не вдасться запустити найближчим часом, бо потрібна суттєва модернізація залізничних колій. Але можливо прискорити на 3-5 годин існуючі потяги, і активісти придумали як. Тож будь ласка, підпишіть петицію, допоможіть проекту грошима, станьте партнером, зробіть репост, підтримайте у соцмережах. Маріуполь вартий того, щоб стати ближче всім нам.

Більше фото тут

Залишити відповідь