fbpx

10 найкращих матеріалів UA-Travels за рік

От і настав час підбивати підсумки, і хочеться знов нагадати вам про найпопулярніші наші статті 2017 року. Отже, поїхали!

10. Княжий–2017. День 1. Як стародавній Володимир згадував своє славне минуле

UA-Travels Княжий фест

Прекрасний фоторепортаж Артура Біберина про фестиваль «Княжий» у Володимирі-Волинському як нагадування нам про те, що важкодоступна Волинь теж має чим похвалитися.

9. Кривий Ріг: новорічна подорож до міста «довжиною в життя»

UA-Travels Кривий Ріг

Ось такі новорічні мандрівки іноді ми практикуємо: кар’єри, шахти, заводи, забої, відвали, терикони. Романтика (не жарт!). Нарешті промисловий туризм починає набирати обертів у країні, яка отримала в спадок неймовірну кількість важкої та вже застарілої промисловості. Сподіваємося, що її чекає не занепад, а доля Рурського басейну з музеями, галереями, креативними просторами та іншою ревіталізацією. А поки — чудова подорож до Кривого Рогу від Наталі Михальченко.

8. Чарівні Чернівці

Чарівні Чернівці
Один із наших улюблених видів матеріалів — архітектурні фото-добірки, і ця про Чернівці від Кабакової Тетяни — місто, яке всупереч усьому якимось дивом зуміло зберегти всю забудову 19–20-го сторіччя. До речі, подивіться ще аналогічні пости про Івано-Франківськ, Харків або Чернігів.

7. UA-Travels маршрут «Тільки в сучасному Дніпрі»

UA-Travels Дніпро
Готувати для вас маршрути — наша улюблена справа. Особливо, коли це маршрут містом (або місцем), яке не вважається туристичним. Особливо, коли не загальновідомими пам’ятками. Будь ласка — сучасне Дніпро від Наталі Михальченко! Місто промисловості, місто найкращої в країні сучасної архітектури, місто ракетобудування, місто ще тисячі сюрпризів. До речі, у нас у колаборації з WayMe вийшов маршрут «Изнанка Днепра», вантажте, гуляйте!

6. Що ви знаєте про «темний» туризм в Україні?

UA-Travels темний туризм
Дівчинко-дівчинко! Темний туризм уже на твоїй вулиці! Розповідаємо про туризм до місць катастроф, кладовищ, цвинтарів та містичних місць. Бу!

5. 5 природних чудес Херсонщини: степ, море, острів, солончак і пустеля

UA-Travels Херсонщина
Регіон, що набирає обертів з кожним сезоном, — Херсонщина. Тут для вас усе: степи, пустелі, моря, озера, острови, пляжі та зебри! Серед досить популярних матеріалів цього року (хоча він і не потрапив до 10-ки кращих) розповідь Артура Біберина про подорож Арабатською стрілкою.

4. Як туристу поводитися в храмах різних конфесій?

UA-Travels поради
Ми любимо давати поради:) Часто вони навіть корисні (добре, завжди корисні)! Цього разу справді важливі: як поводитися в різних релігійних установах, що можна, а чого не можна.

3. Дореволюційна забудова Маріуполя: місто міщан, купців та крамарів

UA-Travels Маріуполь
Маріуполь (і взагалі) Донбас — наш персональний біль і щастя одночасно. Східний форпост української незалежності, який багато хто знає виключно зі зведень із зони АТО, має, насправді, величезну історію, а старі купецькі вулички ще зберігають славу південного торгівельного міста. Вйо з нами до найкращої архітектурної добірки цього року — про Маріуполь!

2. 9 унікальних музеїв Львова


Музеї — ще одна наша пристрасть. Любимо ходити, дивитися, слухати, читати, бубоніти на сервіс, хвалити за інновації. Якщо вся площа Ринок вже вивчена — завітайте до унікальних львівських музеїв. До речі, про музеї ми маємо окрему категорію на сайті!

1. СТРИЙ. Цікава зупинка дорогою до Карпат


А переможець цього року — розповідь про Стрий, про одне з багатьох маленьких міст країни, яке доводить, що Львов і Одеса — це далеко не все, чим ми можемо похвалитися.

Мандруйте Україною, адже вона цього варта!

Залишити відповідь