fbpx

Квести UA-Travels у жовтні, Києві та Дніпрі

Останні теплі та яскраві дні року, останні вихідні в жовтні, останній шанс відвідати квести UA-Travels у Києві та Дніпрі.

Наші квести — це ще один спосіб дізнатися про місто щось нове, подивитися на звичайні речі під іншим кутом та зробити відкриття в знайомих місцях. Хто любить думати, шукати, знайомитися з містом і робити це весело — велком! 

 

Архітектурний квест «Ярославів Вал»

Перший архітектурний квест у Києві проводить Тетяна Кабакова. Уже рік Таня регулярно проводить прогулянки по Ярославову Валу, має величезну колекцію фото найзагадковіших місць цого району — і ось нарешті ви теж про них дізнаєтеся.  28 жовтня  (субота) учасників чекають затишні вулички навколо Золотих Воріт і Ярославого Валу, що приховують безліч таємниць!

Реєстрація тут.

Пішоходний краєзнавчий квест «Дніпро та 12 античних міфів»

Навесні в Дніпрі кілька разів відбувся мистецько-архітектурний квест для дітей та дорослих «Знайомий та незнайомий квартал», а тепер ми запрошуємо всіх пошукати в Дніпрі сліди давньої Елади. Несподівано? Авжеж! Наталя вміє поєднати цікаву гру та культурологічне дослідження.  29 жовтня (неділя) буде і весело, і просто, і важко, і несподівано, обіцяємо!

Реєстрація тут.

 

Залишити відповідь