fbpx

Маршрут “Страшний Львiв iз Наталєю Михальченко” у UnexploredCity

Оце новина! Всі, хто люблять UA-TRAVELS та наші маршрути, можуть зараз, у цю хвилину, піти  з Наталєю Михальченко на Прогулянку «страшним» Львовом.

Містика, чаклунство, готика та легенди: мабуть, кожен іноді не проти полоскотати собі нерви. А ще дізнатися щось цікаве та чудове про, здається, таке знайоме місто Львів. Ми переконані, прогулянка «страшним» Львовом — це саме те, що вам потрібно, аби пройти улюбленими вулицями та дізнатися про їх мешканців багато незвичайного та надзвичайного!

Завдяки UnexploredCity вам тепер не обов’язково шукати особистої зустрічі за автором або навіть не треба роздруковувати чи гортати на смартфоні тест статті. Є значно зручніший варіант!

Тож, шановні львів’яни та гості міста, тестуйте вже зараз! Скануйте QR-код та вирушайте у мандрівку!

telegram-unexplored

“UnexploredCity” — проект про улюблене місто. Зараз це бот у Telegram, а невдовзі з’явиться бот і для Facebook Messenger, а також мобільні додатки для офлайну, про які ми розкажемо пізніше, бо це перший, але далеко не останній наш досвід співпраці. Зараз географія проекту – Київ, Львів, Дніпро, Мукачеве, Нікополь, Мелітополь, але хто знає, які міста додаються у ту мить поки ви читаєте ці рядки? Тож – гайда до месенджера і починаймо вивчати нові недосліджені місця!

Як користуватися?

Так саме, як у чаті! – «Надіслати повідомлення — отримати відповідь». Ось інструкція від UnexploredCity. Перед тим, як вирушити, будь ласка, перевірте, що –

  • не забули смартфон,
  • встановили Telegram Messenger,
  • у Вас є доступ до інтернету. З’єднання з інтернетом знадобиться тільки на ранніх етапах. Пізніше доступ до маршрутів буде офлайн (їх можна буде завантажити заздалегідь).
  • на телефоні встановлено Google Maps (for Android or iOs) чи Yandex.Maps (for Android or iOs) та включена геолокація

Залишити відповідь