Гра-прогулянка від гіда в капелюшку

Думаю, багато хто з вас чув про чудового київського гіда у капелюшку – Софію Грабовецьку, засновницю агенції прогулянок і пригод “Walk&Talk”. Софія – чудовий гід та неймовірна сонячна людина, яка не тільки проводить оригінальні авторські екскурсії Києвом, але і створює цікаві квести для подорожей містом (самостійних чи разом з нею). Один із таких квестів – дитяча (і не дуже:) гра-прогулянка “СуперКиїв”.

02

У яскравій коробочці є мапа пунктів квесту, наліпки, колода з 16 пар карточок з описом кожного пункту, які можна використовувати для гри “Меморі”, інструкція та невеличкий сюрприз у кінці мандрівки (про нього згодом).

Гра починається (як і майже все у Києві;) від Золотих Воріт.

01

Саме тут знаходиться одна з перших зупинок квесту – кіт Пантюша.

03

Опис на кожній картці не сухий і не академічний. Інколи це міські легенди або авторські пояснення, які роблять звичайну прогулянку яскравою пригодою.

Зупинки квесту – не обов’язково старовинні пам’ятки. Це може бути розмальована кольорова прибудова теплопункту або новітні половецькі баби. На кожній картці є адреса, щоб дорослі мали можливість допомогти у пошуках нової точки.

00

04

Кожну локацію треба відмітити на мапі наліпкою-сердечком, а по закінченню квесту прийти до книгарні-кав’ярні “Моя КНИЖКОВА ПОЛИЦЯ” та отримати вищезгаданий сюрприз: бонусну наліпку, какао та печиво. Там можна придбати і саму гру. До речі, у коробці ще є приємний бонус – 10% знижка на прогулянки із Софією.

17792561_1580180168676634_1239013023_n

05

Як висновок – це дуже крутий подарунок для дитини (дітей) та веселий і корисний спосіб провести час разом із батьками, вивчити та полюбити Київ, дізнатися про його маленькі секрети та ще й стати самим собі екскурсоводами.

Залишити відповідь