Січневий дайджест туристичних новин України

Вітаємо друзі, у цьому році плануємо випускати дайджест в кінці кожного місяця, тобто буде їх рівно 12. Назбирали для вас новин, статей, інтерв’ю, лонгрідів, фоторепортажів – всього, що побачили, прочитали, знайшли у січні і ділимося з вами.

Шикарне інтерв’ю з Богданом Логвіненком

tild3363-6137-4365-b862-363039383662__2
Фото focus.ua
Якісне інтерв’ю “Фокуса” з Богданом Логвіненком – українським мандрівником, письменником, журналістом, засновником проекту “Ukraїnian” (ви ж слідкуєте за “Ukraїnian“?). Про сам проект, як він з’явився і як до нього потрапити, про Україну і життя на межі двох цивілізацій. Про щастя і національну ідею. Почитайте, саме такі люди об’єднують країну.

Читати статтю

Буковинські маланки

IMG_0226
Цього року трохи відкрили для себе цей етнографічний світ, тому можемо розповісти багато:) По-перше, маланок на Буковині (а саме тут вони збереглися найкраще) – сила силенна. Ось тут ми спробували розповісти, що таке Маланка, там є карта маланок, фото, цитати, корисні лінки. Дуже радимо ознайомитися.

Ось одне з найкращих відео з Красноїльскої маланки цього року

Ще ми побували на щорічному фесті буковинських маланок у Чернівцях, тому радимо подивитися фоторепортаж звідти. Цей фестиваль – справжній карнавал, тож, якщо ви не встигли на жодну з автентичних сільських маланок – приїжджайте у Чернівці у середині січня – побачите всі їх разом.

Відкриття нової експозиції музею АТО у Дніпрі

DSC_5531_1
Здається, в країні з’явився конкурент (у гарному значенні цього слова) музею Голодомору (який я вважаю найбільш європейським музеєм України: за експозицію, іформаційність та силу впливу). Дуже сильна експозиція, ще й у регіоні територіально близькому до бойових дій – справді перемога. Ще один привіт відвідати Дніпро. І ось ще почитайте шикарну розповідь про те, як музей створювали – титанічний труд.

Читати статтю

#Франківськякийтребаберегти

02
Неймовірна ініціатива небайдужих франківчан – для привернення уваги до культурної і архітектурної спадщини міста фотографувалися біля старовинних дверей будинків. І хоча ініціативі вже більше півроку, саме у січні вона втілилася у матеріальному світі – було відреставровано двері у одному з будинків. Як саме, хто робив, що робив, де брали гроші, як встановлювали історичну справедливість читайте у цьому репортажі. А ми користуємося нагодою і передаємо вітання засновниці ініціативи – Марії Козакевич. Марія – крута, будь як Марія!

Читати статтю

Археологічні знахідки 2016 року

7_1216458942
Фото iananu.kiev.ua
Не те, щоб новина місяця, скоріше року, але саме у січні ми мали змогу про це дізнатися. І що ми можемо сказати – незважаючи на сумний стан справ в українській науці, наші вчені здатні нас здивувати: будинок з кісток мамонту, підземелля у Ніжині, рівненський палац, трипільський будинок на лижах і багато чого іншого

Читати статтю

Найцікавіші фоторепортажі: Київ та Львів

DSC_9395s
Фото grenka89.livejournal.com
Протягом січня зустріли два неймовірних фоторепортажі про українські міста: з геликоптерного майданчику у Києві та неймовірно романтичний літній фотосет зі Львова від 34travel та фотографа Павла Панасенка

5887d6ecdf834-01-52
Фото Павло Панасенко

Закінчилося голосування за бюджет участі Києва

748
Нарешті всі правила були написані, три рази змінені, перероблені і зі шкандалями проекти почали боротьбу за бюджетні гроші, а цією неділею її завершили. Остаточні переможці ще не оголошені, але, скоріш за все, можна привітати один з найкрутіших проектів: створення набережної річки Либідь


Ще трохи невеликих новин місяця:

Залишити відповідь