fbpx

12 найкращих статей UA-Travels за рік

2016 добігає кінця, підсумки року тішать нас, а для вас ми приготували найкращі статті кожного місяця. Давайте разом згадаємо всі наші (і ваші) подорожі, репортажі, лайфаки, дослідження та просто розповіді з мандрівок 2016-го:)

Січень: «Путеводитель UA-TRAVELS»: Донецкая область

03-1

Один з багатьох наших путівників, які ми робили за допомогою архіву нашої спільноти у жж. Радимо передивитися усі наші путівники, бо ці зручні добірки найголовнішого по областях дуже допомагають у плануванні подорожі.
Донеччина зараз дуже втратила туристичну привабливість, але деякі пам’ятки, на щастя, у вільному доступі – Приазов’я або Слов’яногорськ.

Лютий: «Путеводитель UA-TRAVELS»: Днепропетровская область

01

У лютому найпопулярнішою статтею теж був один з путівників – Дніпропетровщиною. Цей регіон взагалі не прийнято вважати туристичним, і дуже помилково. По-перше, промисловий туризм хоч і не розвинений в Україні, але все ж набирає обертів (Кривий Ріг, Дніпро), по-друге, не одним промисловим туризмом багата область, є ще етнопоселення, хутори, скайсени, козацькі церкви і багато іншого.

Березень: Настольные книги украинского туриста. 2.2. Путеводители “Картографии”

Один з матеріалів у серії про друковані видання для українських мандрівників – про гарні та змістовні путівники видавництва “Картографія”.

Квітень: Інфоекотур на Полісся (Міжрічинський регіонально-ландшафтний парк)

img_9868

У квітні ми були на екскурсії у Міжріченському регіонально-ландшафтному парку (дякуємо “Добре поїхали” за цю можливість), а відгук від екскурсії був найпопулярнішим квітневим матеріалом. Дуже гарні фото ще сплячої поліської природи, радимо подивитися ще:)

Травень: «Путівник UA-TRAVELS»: Черкащина

img_3022_

І знов наші путівники, цього разу Черкащиною – один з найкращих варіантів для подорожі на травневі свята. Черкащина хоч і не настільки туристично розкручена (як Тернопільщина або Львівщина), але, тим не менш, описувати пам’ятки ми втомилися. Маст сі у регіоні – Софіївка, Канєв, Холодний Яр, Буки та Чигирин. І все інше!

Червень: Як ми подорожували дорогами Кінбурнської коси

img_20160619_123517

Ще один відгук від туристичної поїздки з “Добре поїхали” підкорив ваші серця. А як не підкорити, коли сонце, море, пісок, дикі звіри, південь, літо, ех…

Липень: Найцікавіші літні фестивалі України у 2016 році

llprwqzrcmq

Подієвий туризм набирає обертів, ми зрозуміли, що вам це цікаво, будемо робити подібні добірки і надалі. До речі, фестивалі більшою частиної щорічні, тож стаття не втрачає актуальності. Мерщій планувати літні канікули!

Серпень: 11 идей для уик-энда в Днепре!

museum_ato6

Дуже вдала добірка непопсових розваг у “нетуристичному” Дніпрі від аборигенів, краєзнавців і просто людей, які люблять своє місто.

Вересень: Львівська мандрівка слідами Меретина та Пінзеля

dsc_3909_1

Один з найпопулярніших матеріалів року – розповідь про екскурсію місцями, які мають відношення до творчості великих майстрів. Ім’я Пінзеля незаслуговано забуто в Україні, раді бути причетні до популяризації творчості митця. І раді, що вам це цікаво!

Жовтень: По Украине машиной… на поезде. Вся правда и немного IMHО 😉

img_20151210_173735-1

Матеріали про Укрзалізницю завжди викликають цікавість у читачів, а коли розповідь йде про таку незвичну для нас послугу, як перевезення машини потягом, то відвідуванність сайта б’є всі рекорди.

Листопад: Чому у музеях забороняють фотографувати?

acdc731974efc9860bbab381ff390928056fda84c4164d8251pimgpsh_fullsize_distr

Змістовний матеріал про те, чому нам забороняють фотографувати, чи законно це та як це роблять у цивілізаціях з посиланнями на законодавчі матеріали. Ціле дослідження!

Грудень: #advent_uatavels – Донецьк

img_4774

Ми не навмисно, правда. І дуже раді, що рік почався і закінчився Донеччиною:) Бо ми любимо наше рідне місто, чекаємо на звільнення і плекаємо мрії про те, що буде з ним, коли все закінчиться. До речі, у пості саме про мрії:)

Друзі, ми безмежно дякуємо всім вам за те, що читаєте, мрієте та подорожуєте разом з нами. Дякуємо за всі-всі коментарі, лайки та критику. У наступному році обіцяємо бути ще цікавішими і будемо тішити вас цікавими матеріалами, гарними статтями та репортажами.

Залишайтесь з нами і мандруйте Україною (бо вона того варта)!

Залишити відповідь