69. Дайджест новин та статей тижня

П’ятниця – час для читання довгих текстів, на які не вистачало часу протягом тижня. У цьому випуску майже вся географія країни: Від Львова до Харкова, від Буковини до Києва.

Переклад звіту Світового банку з рекомендаціями для Києва

kashtanova_fast_tram_station2
Фото: tov-tob

Експерти Світового банку розробили рекомендації з покращення роботи міського громадського транспорту. Але київська влада не вирішила за потрібне показувати всім цей звіт, бо навіщо. Про те, що насправді радив Кличку та Ко Світовий банк, що з цього було почуто, а що втілено – у статті (звіт англійською та переклад).

Читати статтю

Маланки, їх розклад та сценарії

582b0a3780151647579985
Фото: Ірина Пустиннікова, Дан Крішмару

Якщо ви ще не запланували подорожі на початку року – мерщій! Буковинські маланки чекають! Різні, автентичні, веселі язичницькі свята, які пережили християнство та комунізм. У статті є календар та мапа, не вагайтеся:)

Читати статтю

Що було на місці культових місці Подолу

kinoteatr

Неймовірно цікава історична та краєзнавча стаття. Дуже не вистачає Києву не тільки розповідей, як все полагодити, а і розповідей заради чого треба все лагодити (бо історія – то душа цього міста, і треба до неї ставитися дуже уважно).

Читати статтю

Досвід Львова: як радянські вулиці перетворити на європейські?

image03

Кілька місяців тому кола міських активістів України облетіла новина, що Львівська міська рада буде залучати урбаністів до перегляду проектів реконструкції вулиць міста. Адміністрація Львова пішла назустріч. Завдяки цьому можна уникнути критики, розділити відповідальність за проектні рішення з урбаністами.

Читати статтю

Надзвичайно незвичайна кава харківських кав’ярень

4413018627619008
Фото lyonl.com

Ну не Києвом/Львовом єдиним! Добірка цікавих кав’ярень Харкова: горіхова кава, медовий раф, гострий мокко, кава з морською сіллю. Ми вже біжимо за квитками, а ви?

Читати статтю


Ще новин одним рядком:

 


А ми цього тижня ділилися з вами улюбленими ресурсами, розповідали про перебіг флешмобу #oneweekonemuseum, знайомили з зимовим Миколаєвом та нарешті закінчили серію постів про настільні книжки українського туриста.

Плануйте-подорожуйте! Та гарних вам вихідних!

Залишити відповідь