68. Дайджест новин

Знову з вами добірка того, чим надихалися ми протягом тижня: про урбаністику Києва та його недолугу владу, про можливі (у минулому) обличчя Київського залізничного вокзалу, чотири історії від мешканців міста Лева та багато інших новин цього тижня.

Про парковки, тротуари, велодоріжки у Києві

bd02aee7c000515cd19663127e5e2a52
Фото kievtoday.com.ua
“Хмарочос” як завжди на висоті – дуже грунтовне пояснення, чому місту потрібні тротуари та велодоріжки, навіщо комфортний громадський транспорт, як вплине на транспортну спроможність звуження або розширення проїзних частин вулиць, чому підхід повинен бути комплексним для всього міста та багато іншого.

Читати статтю

Яким би міг бути Київський залізничний вокзал

vokzal_23_1927-1-tur-rottert-shtei-nberg-variant-a-1
Фото “Birdinflight”. Проект Роттерта и Штейнберга, первый вариант. Первый тур конкурса, 1927 год
Змістовна розповідь про перебіг конкурсу (і не одного) на архітектурний проект Київського вокзалу з ілюстраціями номінантів та учасників. Ми могли б мати вокзал у бароковому, модерновому або конструктивистському стилі, а отримали суміш бароко з конструктивізмом. Чому так вийшло, скільки було варіантів проекту, як переробляли вокзал в середині – все в статті від “Birdinflight”.

Читати статтю

Чому все погано з пішохідною Контрактовою

92_main
Концепція створення пішохідної Контрактової площі. Джерело: Buro-o
Урбаніст Мітя Гурін розповідає про неспроможність київської влади ні до чого, про відсутність стратегії, тактики, здорового глузду та громадських вбиралень. Чому проект пішохідної Контрактової виплив саме зараз і чому з ним (поки що) все погано у матеріалі “thekiev”.

Читати статтю

Чотири історії зі Львова

img_0437
Почитайте про те, як чотири абсолютно різних людини з різних куточків землі стали львів’янами та українцями: єврей, американка, полячка та кримський татарин. Дуже різні долі та розповіді людей, яких об’єднало місто Лева.

Читати статтю


Ще новин одним рядком


А ми цього тижня намагалися з’ясувати, чому на міжнародному конкурсі від вікіпедії є фото з Криму і що нам з цим робити, підготували 5 напрямків для справжніх поціновувачів української літератури, мандрували до Вишнівця та розбиралися, які права є у пасажирів Укрзалізниці.

vishnivec-palac-panorama
Фото Neovitaha777

Залишити відповідь