66. Дайджест новин 22-28 жовтня

Привіт всім, назбирали різного, що можна почитати у вихідні, коли дощ і мряка.

Досвід Вінниччини у транспортній інфраструктурі

478.209_Soborna_BGK_1000

Вінниця, справді, дуже відрізняється від інших міст України: дуже добре налагоджена робота громадського транспорту, облаштовані зупинки, зручна інфраструктура. Місто кілька разів отримувало статус найзручнішого для життя. Стратегія розвитку міського простору – це те, чого не вистачає іншим українським містам, про це і йде мова у статті.

Читати статтю

Про крутих хлопців, які йдуть через всю країну босоніж

14055171_940407012770246_3420823951817289324_n
Фото Facebook

В одному з дайджестів вже була стаття про шлях Святого Якова, а Юрій Регліс та Іван Онисько йдуть українським відрізком паломницького маршруту – Вишиваним шляхом. Босоніж!

Читати статтю

Влог Ukraїner про закарпатську канатку

Чудові хлопці з Ukraїner розповідають про село Нижній Бистрий, якому не вистачало мосту, і місцеві зробили власну канатку. Вона функціонує вже кілька десятиліть!

Дивитися відео

Неймовірний маршрут містичним Львовом

mapimage

Не можемо втриматися і не прорекламувати наш новий маршрут до Геловіна – містичним і страшним Львовом. Всі локації досить близько одна від одної, на шляху трапляються і музеї з кав’ярнями, де можна погрітися та випити кави. Сподіваємося, вам буде страшно весело;)

Читати статтю

Як подорожувати автівкою, але на поїзді

І ще хвилинка самореклами, бо дуже корисний матеріал, який розповідає, як возити свою машинку Укрзалізницею, плюси, мінуси та підводні камені.

Читати статтю


І ще новин одним рядком

Залишити відповідь