65. Дайджест цікавих матеріалів тижня

Вітаємо, наш дайджест цікавих матеріалів тижні вже з вами. У цьому випуску: стан авіаринку в Україні, неймовірні столичні низові ініціативи, подорож з Києва до Львова, автентичні замки, київські ринки та ще багато цікавого.

Якісний лонгрід про стан авіаринку в Україні

Якщо хочете дізнатися, чому у нас немає якісного внутрішнього авіасполучення і чому ще не буде довго, що для цього потрібно і які перспективи – це для вас. З графіками і діаграмами.

Читати статтю

Що можна побачити дорогою Київ-Львів

img_6894

Для тих, хто все одно їздить цим автошляхом по справах, realist.online підготував класну добірочку цікавинок вздовж дороги. Пречудовий шанс урізноманітнити свою рутинну подорож!

Читати статтю

Київські ринки та базари

4735a96-01

Ось і розгадка одвічного ринку у столиці – це історично обумовлено (а зовсім не халатність мерії). Насправді дeже цікавий історичний матеріал від Plafor.ma

Читати статтю

5 ініціатив, які вже зараз змінюють Київ

3
Фото lybid.hmarochos.kiev.ua

Простір річки Либидь, сквер Небесної сотні, врятуй Жовтень – все те найкраще, що відбувається у столиці всупереч, а не за допомогою влади.

Читати статтю

12 замків України, яких не торкнулася рука реставратора

img_8895

Може і не дуже весела добірка, але для поціновувачів старовини, а не євроремонтів, справжня знахідка , до того ж, як завжди з 34travel, з варіантами де поїсти і що ще подивитися.

Читати статю


Іще новин одним рядком


А ми на цьому тижні зробили класний тест по маленьким містечкам України, ви ще не випробували себе? А ще написали шикарну авторську добірку з важливих та необхідних у подорожі речей.

На цьому все! Гарного читання та до зустрічі через тиждень!

img_3040

У статті використані фото: © Mykhailo Nesterenko/wwf.panda.org

Залишити відповідь