62. Дайджест новин 23-30 вересня

Вітаємо, у нас знову для вас добірка новин та цікавих статей за цей тиждень. Цього разу ми вирішили знову змінити форму, і спочатку розповімо вам пронайцікавіші матеріали, що зустрілись нам протягом тижня.

Як вчитель хімії зі Львова заснував клуб екологічного туризму “Добре поїхали”

tild3963-6238-4564-a430-303565326464__img_6625

Ми щиро вітаємо нашого постійного дописувача жж спільноти, неймовірного мандрівника та організатора незабутніх подорожей Ярослава Козака з 9 річницею його клубу “Добре поїхали”. А нашим читачам радимо прочитати цей крутий матеріал про самого пана Ярослава, його клуб, однодумців, мету та досягнення – це історія успіху і любові до нашої країни та її природи.

Читати статтю

Які вулиці у Києві варто зробити пішохідними

yaroslavov-val2

“Хмарочос” з зображеннями та поясненнями розповідає про майбутній пішохідний Київ та складності, які можуть виникнути при цьому. Це, звісно, все на етапі фантазій урбаністів, але яких фантазій! Варто лише подивитися на колажі, які дозволяють уявити Ярославів Вал пішохідним, і вже не можеш більше про це не думати.

Читати статтю

Як урбаністи змінюють Одесу

14370422_652092081623031_4246631959602390776_n-770x500

Ще трохи про урбанізм, але вже одеський. З інтерв’ю з засновником Urban Inst. Костянтином Ємел’яновим можна дізнатися про стан урбаністичного руху в Одесі, про проект “Окупай Жукова”, взаємовідносини з владою та багато іншого. Що ж, Одесу можна привітати з появою справжніх ентузіастів, які можуть і бажають змінювати світ навколо себе.

Читати статтю

Замміністр інфраструктури про ями, дороги, сенс життя, всесвіту і взагалі

З бесіди з Євгеном Кравцем, який приймав участь у конференції Український будівельний тиждень, можна дізнатися багато цікавого, а саме, де, як і коли залатають дороги (“Через три роки проблем не буде”,-Володимир Кістіон), звідки візьмуть на це гроші (із тумбочки), як там з використанням Прозорро (саботаж, а ви як думали), як справи з Дорожнім фондом (поки ніяк) та багато іншого цікавого дуже і не дуже. Радимо прочитати, бо, справді, за дороги взялися, треба громадськості за цим слідкувати.

Читати статтю

Як дістатися на Говерлу та не померти

99d04514ee6329fd2fd2d6ea8bd063d75fa2feb05f0b0fb8df-pimgpsh_mobile_save_distr

Всьо, більше не може бути ніякий виправдань, бо “Попутно” приготували для нас всіх перелік всього, що може знадобитися, всі підводні камені, всі можливі шляхи та ще багато чого. Чекаємо гарної погоди (а це краще вже весну/літо) і йдемо!

Читати статтю


І ще трохи новин одним рядком: УЗ змінила порядок купівлі квитків (покращення повинно ускладнити спекуляцію, подивимось), Київ хочу побудувати нову дорогу до Жулян (ура!), цікавий звіт щодо вдалого туристичного сезону в Одесі (кажуть, що потік туристів виріс, а на наступний рік очікують ще більше), а також грандіозні плани з реконструкції Харківського зоопарку (штучний сніг, електропастух та інше цікаве).


Щодо нас, то, сподіваємось, ви вже пройшли тест на знання українських пам’яток? Якщо то ні, то мерщій:) Ми готували його до Міжнародного дня туризму, треба терміново дізнатися наскільки ви турист!

А ще у нас вийшов великий звіт про одну з найцікавіших подій вересня – Дні європейської спадщини у Львові та такий саме великий фотозвіт про архітектуру Кропивницького. На цьому ми прощаємося з вами, сподіваємось, було цікаво, чекаємо на ваші відгуки та до зустрічі через тиждень! Мандруймо Україною, бо вона того варта!

img_6141

Залишити відповідь