61. Дайджест новин 16-23 вересня

Вітаємо, друзі, новий дайджест для тих, хто пропустив цікавеньке цього тижня. У випуску: ретротрамвайчики, непопсова Київщина, мандрівка Львовом, підсумки форуму видавців, розмова про авіацію та багато іншого.

Міська мандрівка “У пошуках власного Нового Світу”

Львів, 24 вересня о 15:30 на розі вул. Бандери, Антоновича та Русових зустрічаємося та вирушаємо мандрівкою містом! Ви ще встигнете поспішіть!

Авторський маршрут маловідомими пам’ятками Київщини

Вважаєте, що побачили вже все у Київський області? Буки, Біла Церква, зоопарк за Києвом, навіть Букський каньйон та Коростишевський кар’єр? Як щодо зіккурату, мозаїк Реріха, лікарень та водяних млинів, які працюють за призначенням вже більше сторіччя? Читайте все у новому авторському маршруті.

Репортаж з параду ретро-трамваїв у Львові

На День Незалежності вже другий рік поспіль Львівелектротранс влаштовує парад ретро-трамваїв. Чи хтось зможе бути байдужим до такого? 😉

19-й форум видавців – перші підсумки

Інфоповод минулого тижня – Форму видавців у Львові. Перші підсумки: менше відвідувачів купили більше книжок, високий рівень заходів, схвальні відгуки.

Чи очикувати нам дешевих внутрішніх рейсів, лоукостів та що робити з МАУ?

Дуже цікава розмова зі спеціалістами у області авіації. Якщо коротко: очикувати всього цього варто, але є тисячі причин, щоб не очикувати скоро:) Але почитайте, є цікаві н’юанси щодо лоукостів, роботи аеропортів, туристичних зборів та навіть децентралізації;)

Амбітні плани: Дніпро – нова туристична мекка

Музей радянщини, місце для різноманітних великих фестивалів, етнопарк, реконструкція фортець – амбітно і грандіозно виглядає. Бажаємо успіху і тримаємо кулачки, Дніпро заслуговує на це.

Голандський блогер відвідає Україну на електромобілі

Голандць Wiebe Wakker хоче проїхати на електромобілі з Нідерландів до Австралії. У своєму фейсбуці він влаштував голосування, якою країною йому їхати у наступній частині подорожі. Перемогла Україна:) Не дуже хвилюємось з блогера та його автівку, бо там, де є заправки для електромобілів переважно нормальні дороги:)

І ще з цікавих українських новин: земельний дерибан у Драгобраті, який може завадити спортивному туризму там, церемонія відкриття Євробачення пройде у Софійському заповіднику (сподіваємося, що не у соборі;), керівником Вишгородського заповіднику обрано Владу Литовченко (шкандаль у музейних колах), пречудова добірка київських кінотеатрів, які демонструють фестивальні стрічки.

Крім того, у спільноті хочеться відзначити величезний фотопост про один з історичних Харківських районів Гончарівку від gatta-bianka (Харкову приділяють так мало уваги, а він її вартий) і не менш величезний про Верховину від neo7777vitaha. Схід і Захід разом;)

Залишити відповідь