fbpx

Сайту UA-Travels рік!

Друзі! Ми радіємо і ви радійте разом з нами – нашому сайту рік!

Спочатку ми не збіралися робити щось таке глобальне і авторське, а просто хотіли врятувати і зберегти величезний десятирічний архів жж-спільноти, зробити йому дзеркало і потрошки покращувати його за допомогою просування у фейсбуці.

Але виявилося, що нам теж є, що сказати і чим поділитися. Ми почали робити для вас добірки новин, бо зустрічали їх багато і вони губилися у стрічці фейсбука. Ще ми вирішили освітлювати пости спільноти окремо, бо всі автори жж-спільноти – найкращі і заслуговують піару.

Потім ми вирішили ділитися з вами тим, як саме ми розробляємо маршрути, коли плануємо наступну мандрівку – так виник “Путівник Ua-Travels” – мапи і маршрути розроблені за допомогою постів спільноти. Згодом ми почали оформлювати власні мандрівки, бо це наш щасливий і гіркий досвід улюбленої справи, яким ми хочемо з вами ділитися. До речі, про досвід, в нас є тег “туристичні поради”, у якому весь біль та радість від набитих гуль:) А ще зробили календар з розкладом тематичних фестивалів та подій. І почали робити тести, бо всі роблять і розважаються, а ми чим гірші?

Потім ми зрозуміли, що фейсбука (до речі, там вже 721 дописувач, і це без жодної платної та і безоплатної реклами) недостатньо та прийшли у інстаграм, де ми публікуємо анонси та наші власні репортажі з мандрівок наживо. Та твітер, де ми регулярно публікуємо гарячі новини українського туризму, транспорту, інфраструктури, культури, історії і просто із задоволенням спілкуємося з вами. А ще про нас написав справжній паперовий журнал!

Окрім того, ми почали супроводжувати наші статті інфографікою, сподіваємось, вам вона подобається? 🙂

А ще ми зробили маленьку крамничку! Там є різні путівники, а головне, наші авторські поштівки, частина з яких благодійна (весь прибуток перераховуємо на допомогу переселенцям).

За рік ми суттєво змінили напрямок розвитку проекту, розділила його на два окремі сайти – цей та сайт з архівом жж-спільноти, де ми будемо зберігати весь архів, супроводжувати його набагато більш зручною навігацією та пошуком, ніж в жж. До речі, це дебют цього сайту, зустрічайте:)

Дякуємо, що весь рік ви були з нами, дякуємо за вашу критику, побажання, питання, подяки та підтримку. Надихайтеся, мандруйте, відкривайте нове, бо Україна того варта!

Залишити відповідь