54. Дайджест туристичних новин 22-28 липня

Вітаємо з п’ятницею і завершенням трудового тижня, а ми пропонуємо вам зануритися у світ українського туризму та новин цього самого світу.

По-перше, у нас було добірочка фото костьолу святих Ольги та Єлизавети у Львову, а також фото з костьолу, а також панорами з костьолу, і навіть відео з костьолу. Останнє, насправді, не наше, але воно дуже захоплююче!

elzbetka
По-друге, опубліковано величезну розповідь про панські маєтки та їх власників на Вінниччині: історія, факти, координати, купа фото.

18
По-третє, до дня хрещення Русі пропонуємо вам свою хресну ходу здорової людини: авторський маршрут всіма домонгольськими пам’ятками Києва

київська русь
Ще хочемо нагадати, що в нас є інстаграм, твітер та фейсбук, читачів багато, але ми жадібні та хочемо ще більше:)

У спільноті хочеться відмітити шикарний фотопост про Верховину вночі від srgktk – це неймовірно. А також дуже оригінальну екскурсію кам’яними вишиванками Нової Каховки від gatta-bianka

0_1c4a80_1420f549_orig
А тепер до туристичних новин:

1. Войцех Бальчун погрозливо заявив, що пасажири відчують зміни найближчим часом. А також, що у планах зробити УЗ міжнародним оператором. “Нічосє!”, – тільки і можемо сказати ми, – “а як же колія, через яку ми навіть асоціацію підписати не могли??!!”
А ось прикольний звіт про новий Інтерсіті Херсон-Київ, і, здається, люди вже відчули щось (обережно, майже немає зради!)

2. Дуже непоганий огляд ситуації з платними трасами і їх долею в Україні. Якщо коротко: ми дуже бідні і великі для цього, але якщо інвестор захоче, то може побудувати платну трасу Київ-Одеса. Ну і що, що вже є більш-менш нормальна така сама траса, інвестору що, до Дніпра дорогу будувати, нехай син Порошенка будує! І наступна новина з Миколаївщини: стан доріг в області катастрофічно аварійний! “ВНЄЗАПНО!”, – тільки і можемо прокоментувати ми. Ну і перемоги треба (поки вона ще в заду не перетворилася): на ремонт доріг цьогоріч виділено рекордну суму

3. Цікавий огляд ситуації з єдиним електронним квитком у країні. Коротко: еееее, то сільно сложно, панове, маршруткі і тролєйбуси платять у різні гаманці, нам що їх об’єднувати, нехай син Порошенка об’єднує! Пєчаль:(

4. Три міста будуть змагатися за проведення Євробачення: Київ, Дніпро та Одеса. Ось промовідео від кожного:

Окремо аплодуємо Філатову, який плюсом місту вважає те, що воно не пустило сепаратистів. Це звісно привабить європейського туриста. А ще пропонуємо подивитися промовідео Києва від ентузіастів (приберіть дітей від моніторів!)

5. Тернопільська облрада перевірить законність передачі Почаївської лаври УПЦ МП . Давно треба було

6. А у Маріуполі обирають лого міста

Untitled-1
7. Спроба поновити регулярне сполучення Київ-Канів Дніпром 31 липня, спробуйте!

Залишити відповідь