47. Дайджест новин 26 травня – 9 червня

Привіт всім, в нас новий дайджест новин, з чим вас і поздоровляємо. Переходимо на новий режим – дайджест знов буде тижневим, крім новин туризму в ньому тепер будуть і новини нашої спільноти та сайту. З них і почнемо.

По-перше, в нас вийшов останній на найближчий час дайджест постів спільноти (за квітень і травень). Проголосувати за кращий пост можна, як і раніше, у жж пості.

По-друге, у самій спільноті за тиждень з’явилося багато цікавих матеріалів, всі можна подивитися тут, а окремо хочеться відзначити пост про маленьке містечко Новомиргород від автора nin-gen.livejournal.com: несподівано цікаве і багате на архітектурні пам’ятки. А також фотоекскурсію каменоломнями у Нерубайському від deletant.livejournal.com

906017_original
Фото nin-gen.livejournal.com
Також у нас сайті з’явилося опитування, за допомогою якого ми хочемо трохи ближче з вами познайомитися. Будемо вдячні за відповідь, питання тільки одне: з якого міста ви подорожуєте.

Ще один цікавий авторський матеріал сайту – про флешмоб #oneweekonemuseum

2016-01-31 16.06.25
Окрім того, знову відродили наші добірки по п’ятницях, цього разу церкви

церкви
А тепер перейдемо до новин українського туризму:

1. Укрзалізниця підписала контракт з Бальчуном і запровадила електричку з Харкова до Новоолексіївки (ура!)

2. Новини столиці: скульптор, який створив “каплю” у Чикаго створить арт-об’єкт для Києва (вау!), а також нарешті з’явилися новини про музей тоталітаризму. Де все це добро буде розташовано навічно, ще невідомо, а тимчасово все відвезуть до музею в Жулянах. Ще якісь незрозумілі події відбуваються з музеєм історії Києва.

3. Новини Одещини: Почався ремонт Потьомкінських сходів (нарешті!), а Гугл створив інтерактивну кару та 3D-тур Одещиною та Одесою (неймовірно!)

Untitled-5
4. Фокус створив величезну мапу дитячих таборів (натисніть, щоб відкрити у повному розмірі)

0b5081c0-1dc4-49b3-ab88-b2c7f52e3f79
5. Триває голосування за 7 історичних міст та містечок України. Серед фаворитів є навіть Святогорськ Донецької області!

6. Дуже круте інтерв’ю Владислава Троїцького, засновника Гогольfest про те, як не Києвом та Львовом єдиними.

7. І відповідь на інтерв’ю Троїцького – відео про “Тишо Тишо” – фестиваль південного колориту, їжі та емоцій, який відбувся у Херсоні.

Залишити відповідь