Екологічний туризм на національні парки України. Каталог 2016

Дане видання є спробою презентувати ключові та найцінніші природні території для екологічного туризму, якими є національні природні парки у різних регіонах України. З його допомогою можна відкрити для себе неповторний світ унікальної української природи і знайти нові місця та можливості для цікавого, змістовного відпочинку. У каталозі знайдете контакти та цікаві місця поряд.
Видання 2016 року містить інформацію про 44 національних природних парки України.
Каталог безкоштовний. Його можна вільно закачати на свій телефон/планшет чи комп’ютер.ЗАКАЧАТИ КАТАЛОГ   (Формат: e-pub | Розмір: 28,8 Мб | Мова видання: українська)

Рекомендуємо для коректного відображення:
– на пристроях Android – програма Google Play Books
– для пристроїв iOS – програма iBooks
– для читання на комп’ютері – GoogleBooks або програма Calibre З питань розміщення інформації та пропозицій звертайтесь.

Видане спільними зусиллями Ukrainian Adventure and Ecotourism Association, видавництва АССА Україна. Відпочивай активно та Департаменту заповідної справи Мінприроди за участі національних парків, волонтерів і багатьох небайдужих.
Поки ми можемо вас порадувати електронною версією яка доступна для скачування у різних форматах. Друкована планується згодом.

Качайте, читайте і користуйтесь на здоров”я!

Залишити відповідь