Наші перемоги на фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки» – 2016

Wiki Loves Monuments («Вікі любить пам’ятки») — фотоконкурс пам’яток культурної спадщини, що проводиться в Україні з 2010 року громадською організацією Вікімедіа Україна. Мета конкурсу — зібрати фотографії всіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити їх на Вікісховищі, що дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії — вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони людей в усьому світі.

У 2016 році на конкурс було подано понад 36 тисяч фото, 259 авторів подали свої фото на конкурс, і це більше, ніж торік, а ще 45% зареєструвалися після початку конкурсу, себто навмисне для участі в ньому.

Переможцем став Роман Бречко, якого читачі спільнотиua_travels знають як rbrechko з світлиною про Львівщину .

46-233-0009_svirzh_castle_rbСвірзький замок (Львівська область). Автор фото — Rbrechko (Роман Бречко), вільна ліцензія CC BY-SA 4.0

Цього року від нашої маленької команди UA-TRAVELS у конкурсі взяла участь Тетяна Кабакова та стала переможцем відразу у двох номінаціях: найкраще фото Одещини та 9 місце серед у топ-10 світлин конкурсу «Вікі любить пам’ятки 2016».

genuezkij_zamok_na_zaxodi_soncyaГенуезький замок за заході сонця, Білгород-Дністровський (Одеська область). Авторка фото — Тетяна Кабакова, вільна ліцензія CC BY-SA 4.0

unnamed1

unnamed2

unnamed3

Сьогодні у Києві відбулось урочисте нагородження переможців, якіх ми, звичайно, вітаємо та бажаємо багато нових мандрівок та чудових світлин для Вікі та нас! Любимо вас, любимо пам’ятки, любимо Україну!

Наші перемоги на фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки» – 2016 обновлено: Листопад 4, 2017 автором: Patteran

Залишити відповідь