50. Дайджест туристичних новин 24-30 червня

Вітаємо друзі! Свіжий ювілейний дайджест новин чекає на вас!

По-перше, це наш 50-й дайджест, перший вийшов 31 липня 2015 року і протягом року ми опубліковували їх щотижня. Вітаємо вас і нас, сподіваємося, що вам цікаво нас читати, а ми у свою чергу будемо намагатися робити справжній якісний контент і надалі.

По-друге, наша авторка Наталя Михальченко їздила з клубом “Добре поїхали” Кінбурнською косою і написала про це величезний та дуже цікавий пост.

IMG_20160619_123517
По-третє, наша авторка Тетяна Кабакова подорожувала Черкащиною та Вінниччиною, пост буде згодом, а поки можна подивитися live-репортаж у нашому інстаграмі. До речі, не забувайте про наш інстаграм @uatravels, адже там ми публікуємо наші live-репортажі дуже часто, а ще анонси найкращих статей від авторів і іноді архівні фото із наших подорожей.

фото (1)
Крім того, вийшла друга частина флешмобу #oneweekonemuseum на цей раз від Наталі Михальченко

oneweekonemuseum-2
А автор Олексій Новик написав шикарний пост про Хортицю з неймовірно красивими фото (як завжди:)

0_263583_91880f9_XXL
Фото Олексія Новика
Не можемо також обійти увагою чудову розповідь про музей “Нагуєвичі”, адже цей рік оголошено роком Івана Франка (він народився 160 років тому)

0_f9399_931ea438_XL
Фото neo7777vitaha
А тепер перейдемо до туристичних новин

1. Пасажири швидко пересувалися вагонами і поламали Інтерсіті. На жаль, не жарт, а було б смішно

2. Ми чекали на це більше двох років: нарешті Андріївський узвіз став пішохідним! Вітаємо ініціативну групу жителів, адекватних митців та порядних власників закладів узвозу! На жаль, ніякі знаки не змогли подіяти на водіїв, які вперто і на великій швидкості пересувалися узвозом, хаотично паркувалися і навіть утворювали корки. Тепер там встановлено боларди, і на вулицю фізично не може заїхати ніякий інший автотранспорт окрім місцевого. Ще раз вітаємо і, сподіваємося, наступним кроком буде впорядкування торгівлі.

3. Дуже цікава розповідь про Горішні Плавні (ні, ми не можемо зупинитися, постійно думаємо про Горішні Плавні, читаємо про Горішні плавні і хочемо також написати про Горішні Плавні:). До речі, Інститут національної пам’яті не бачить законних підстав перейменувати їх знов😉

4. З початком спеки та літа взагалі українські морські курорти почали тріщати по швах: бум на Арабатській стрілці, а на шляху до Затоки багатокілометровий корок

5. В Укрзалізниці з’явилася патріотична постіль. Як жартують користувачі інтернету, може, колись з’явиться і патріотичний кондиціонер

6. «Укравтодор» запустив інтерактивну карту ремонту доріг

7. Подивіться, як Руслана подорожує Карпатами. Звісно, це не новина, але подорожі публічних людей – це потужна піар-кампанія туристичним пам’яткам:) Ось вам у спеку страшну відео, як вона вмивається снігом – приклад позитиву та енергійності:)

8. А також неймовірний проект від 1+1 до Дня незалежності “25 років”. Пропонуємо подивитися перше промовідео

50. Дайджест туристичних новин 24-30 червня обновлено: Березень 11, 2017 автором: Кабакова Т.

Залишити відповідь