49. Дайджест турістичних новин 17-23 червня

Вітаємо! Тільки для вас свіжі новини українського туризму та життя нашого сайту і спільноти: дуже багато інфраструктурних новин, вебкамери з пляжів, нові проекти від відомих мандрівників та блогерів.

За цей тиждень ми встигли з’їздити на Кінбурнську косу разом з клубом “Добре поїхали”, про що був фоторепортаж прямо у нашому інстаграмі.

А ще в нас з’явилися нові маршрути: на цей раз маловідомою Кіровоградчиною.

Також ми намагаємося активно та цікаво вести твітер, так, щоб контент у всіх соцмережах був унікальним.

Серед постів наших дописувачів особливо хочеться відмітити фотопрогулянку маковим полем від fcdynamokiev та пост про Куяльник з шикарними фото та розповіддю від deletant

0_a2b26_18f5ba8b_orig
1. Lets бюрократія begin Україна утворить Національну туристичну організацію , а також декілька абзаців від депутатки Вінницької облради про те, що Вінничина має потужний потанцевал. Ну і ще багато абзаців про зраду і те, що всьо пропало (нічого нового, насправді)

2. Трохи про дороги: дорога (будь-яка) до Маріуполя – такий собі філіал пекла на землі, відремонтували дорогу до Тустані, там, де її майже не було, а ще наш прем’єр анонсував, що з весни 2017 року почнеться масштабна реконструкція доріг.

3. І ще трошки про пересування: Блаблакар дозволить бронювати місце у машині, гарна добірка додатків для тих, хто подорожує автівкою, а також стала відома дата першого рейсу Чернівці-Київ – 12 липня, ура!

4. Шикарний медіа-проект по дослідженню України: етноекспедиції до чисельних історичних районів України. Спостерігаємо!

98
5. Ще один крутий проект – додаток-аудіогід Дніпром. Поки не користувалися, але дуже гарна ідея!

89
6. Радимо стежити ще за одним тревел-проектом “Велика прогулянка”, де блогери досліджують Україну за маршрутом Харків-Геніческ. Дуже гарні звіти у блогерки Mar80 та Ігоря Бігдана
7204986_original

7. У Львові гідів вчать правил екскурсій для незрячих. Оце перемога і дійсно крок до Європи.

8. Не Львівом єдиним: 7 речей, якими може здивувати Херсон

9. Те, на що ми давно чекали станеться 25 червня – Андріївський узвіз стане пішохідним

10. А на останок ось вам вебкамери з українських пляжів. Бажаємо гарно провести ці довгі вихідні! Добрих подорожей Україною, вам!

49. Дайджест турістичних новин 17-23 червня обновлено: Березень 11, 2017 автором: Кабакова Т.

Залишити відповідь